Eda ile Ali’ye YILIN DÜĞÜNÜ

Samsun’un Bafra İlçesi, dün akşam muhteşem bir düğün şölenine daha tanıklık etti. Aşçı ve Gün ailelerinin evlatları Eda ile Ali, hayatlarının en mutlu gününü sevdikleriyle yaşadı

YILIN DÜĞÜNÜ

Samsun’un Bafra İlçesi’nin tanınan, sevilen Aşçı ve Gün Aileleri’nin, evlatları Eda İle Ali ömür boyu mutluluk için hayatlarını birleştirdikleri muhteşem bir düğün törenine ev sahipliği yaptı.

YILIN DÜĞÜNÜ

KINA GECESİ İLE BAŞLAYAN ŞÖLEN
Bafralı Rafiye ve Ruhi Aşçı’nın kızları Eda, merhum Hanife ile Ramazan Gün’ün oğulları Ali Gün ile hayatını birleştirdi. Çarşamba günü akşamı Çamlık Düğün Sarayı’nda düzenlenen kadınlara özel kına gecesi ile başlayan şölenin ardından, cuma günü Kapruzlu Köyü Çamca Mahallesi’nde toplanılıp konvoy eşliğinde Karaburç Köyü’nden gelin alınarak Bafra Davet ve Toplantı Merkezi Salon Gardenya’ya geçildi.

YILIN DÜĞÜNÜ

YILIN DÜĞÜNÜ

GECE BOYUNCA DAVULLU ZURNALI EĞLENCE
Yoğun bir davetli topluluğunun yer aldığı düğün şöleninde gece boyunca susmayan müzik, davul zurna ve bando ekibi tüm katılımcıları coşturdu. Herkesin doyasıya eğlendiği gecede ömür boyu mutluluk için ‘evet’ diyerek hayatlarını birleştiren Eda ile Ali çifti ise, “Hayatımızın en mutlu anlarını yaşadığımız bugünde bizimle olan, mutluluğumuzu ve heyecanımızı paylaşan tüm sevdiklerimize, arkadaşlarımıza, yakınlarımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

 

 

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.