AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş’tan TOGG yorumu:

AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş, “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına giden yolda önemli bir süreçteyiz. Devrim arabasının önünü kapatanlar, devrin arabası TOGG’un önünü kapatamadı” dedi

Fuat Köktaş

AK Parti Samsun Milletvekili ve Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Fuat Köktaş, Eğitimciler Birliği Sendikası (EĞİTİM-BİR-SEN) Samsun 1 No’lu Şubesi’nin 7’nci Olağan Genel Kurulu Toplantısı’na katıldı.

Fuat Köktaş

SENDİKA GENEL KURULUNA KATILDI
Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ‘Genel Kurul’da bir konuşma yapan Milletvekili Köktaş, “Ülkemiz sınırları içinde ve dışında, bulunduğumuz coğrafyanın huzuru, güveni ve istikrarı için hain terör örgütleriyle kahramanca mücadele eden güvenlik güçlerimize ve şanlı ordumuza üstün muvaffakiyetler diliyorum. Herkesin hayatına dokunan, yol gösteren, zor zamanlarda ellerinden tutan bir öğretmeni muhakkak olmuştur. Bugün hangi konumda olursak olalım her birimiz, üzerimizde hakkı olan bu öğretmenlerimizi sevgiyle, saygıyla hatırlıyoruz. Bize şefkatle yaklaştıkları, sabırla yetiştirdikleri, rehberlik ettikleri için aradan geçen yıllara rağmen öğretmenlerimizi şükranla yâd anıyorum” ifadelerini kullandı.

Fuat Köktaş

YERLİ VE MİLLİ OTOMOBİL TOGG
Cumhuriyetin 100’üncü yılı olan 2023’e giden yolda önemli bir süreç yaşandığının altını çizen Fuat Köktaş, şöyle devam etti:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizde ilklerin dönemlerini yaşamaktayız. Eğitimde, adalette, özgürlüklerde, savunma sanayisinde, dış politikada, terörle mücadelede gibi her alanda ilkleri yaşıyoruz. Bu anlamda büyük bir heyecan ve gurur duyduğumuz Türkiye’nin yerli ve millî otomobilinin üretileceği Togg Gemlik Kampüsü ile Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından banttan indirilen akıllı cihazlarımızın ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

Fuat Köktaş

SAVUNMA SANAYİSİNİ ENGELLEYEMEDİLER
Bu ülkede devrim arabasının önünü kapatanlar, hamdolsun devrin arabası TOGG’un önünü kapatamadılar. Savunma Sanayisinin, Nuri Demirağ’ların, Şakir Zümre’lerin önünü kapatmak isteyenler, Selçuk Bayraktar’ın, babası rahmetli Özdemir Bayraktar’ın önünü kapatamadı. Neden kapatamadılar, çünkü onları yetiştirenler, onları eğitenler, onları geleceğe hazırlayan hocaları, öğretmenleri milliydi, yerliydi, yüzde yüz halkın içinde olan insanlardı.”

Fatma SINAN

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.