Bafra Gaziosmanpaşa İlkokulu’ nda açılmış olan ders dışı egzersiz çalışmalarından yaratıcı drama etkinlikleri kapsamında; öğrenciler ağız ve diş sağlığının önemini vurgulamak amacıyla öğretmenleri Ümran Akyurt liderliğinde hasta ve diş doktoru arasındaki diyalogları canlandırdıkları drama etkinliği gerçekleştirdiler.
![](https://www.yenigundehaber.com/wp-content/uploads/2018/12/bafra-1.jpg)
Bir diğer dramaları ise öğretmenler gününe özel öğretmen öğrenci rollerindeki dramalarıydı.
Okul Müdürü Recep Dokgöz, drama çalışmalarında emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür edip kutladı.
![](https://www.yenigundehaber.com/wp-content/uploads/2018/12/bafra-3.jpg)
Haber – Oktay Zerrin