‘GELİŞİM SÜRÜYOR!..’

Samsun’da Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçedeki muhtarlarla bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi, “Mahallelerimizde hizmetlerimiz aralıksız sürüyor” dedi

'GELİŞİM SÜRÜYOR!..'

Samsun’da Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçedeki muhtarlarla bir araya geldi. Tekkeköy Belediyesi’nde gerçekleşen programda devam eden proje ve çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Hasan Togar, muhtarların talep ve önerileri dinledi.

'GELİŞİM SÜRÜYOR!..'

MODERN YAŞAM VE TEKKEKÖY
Tekkeköy’e muhtarlarla birlikte hizmet etmenin gurunu ve mutluluğunu yaşadığını belirten Hasan Togar, “Tekkeköy her geçen günü hızla gelişen ve büyüyen bir kent. Modern hayatın getirdiği tüm yenilikleri kentimize taşımaya devam ediyoruz. Bunun için en büyük yardımcımız, destekçimiz muhtarlarımızdır. Onların önerileri, temenni ve dilekleri bu nedenle son derece önem taşımaktadır” dedi.

'GELİŞİM SÜRÜYOR!..'

‘MUHTARLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM’
Başkan Togar, muhtar ziyaretiyle ilgili sosyal medya paylaşımında ise, “Mesai sonrası akşamüstü ziyaretimize gelen ilçemize birlikte hizmet etmekten gurur duyduğum kıymetli muhtarlarımızla hasbihal ettik. Nazik ziyaretleri ve hoş sohbetlerinden dolayı muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Hasan Togar dün de Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç ile birlikte ilçede faaliyet gösteren Takip Et Tekstil firmasını ziyaret etti. Togar ve Kılıç, İmalat Müdürleri Barış Eracun ve Murat Gönültaş, İdari İşler Müdürü Halit Çiftçi ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı ve tesisleri gezdi.

'GELİŞİM SÜRÜYOR!..'

BAŞSAVCI TEKKEKÖY’DE: Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile birlikte tekstil fabrikasını ziyaret etti.

'GELİŞİM SÜRÜYOR!..'

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.