Genç iş insanlarına övgü…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Genç İş İnsanları Derneği’ni(SAMGİAD) ziyaret etti. Karaaslan, ”SAMGİAD’ın varlığı Samsun için önemli” dedi

04.03.2022
A+
A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Genç İş İnsanları Derneği’ni ziyaret ederek, SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kurulu üyeleriyle kahvaltı programında bir araya geldi.

ONUR ÖZTEKİN’DEN BRİFİNG
Kahvaltı sonrasında konuşan SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, dernek ve dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek, ”SAMGİAD, Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK) çatısı altında Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu’na (KARGİF) bağlı olarak çalışmalarını sürdürüyor. 163 üyesiyle Samsun’un en etkili sivil toplum kuruluşları arasında yer alan derneğimiz, üyeleri için düzenlediği proje ve çalışmaların yanı sıra bugüne kadar bir çok sosyal sorumluluk projesine imza attı. Yönetim kurulu olarak derneğimize, şehrimize, bölgemize ve ülkemize katkı sağlamak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi

‘SAMGİAD’IN VARLIĞI ÇOK ÖNEMLİ’
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ise, SAMGİAD genel kurulunda görev alan yönetim kuruluna başarı dileğinde bulunarak, ”SAMGİAD’ın varlığı Samsun için önemli. Gençlere, genç fikirlere, genç yüreklere ve genç vizyonlara ihtiyacımız var. O yüzden SAMGİAD’ın varlığının çok değerli buluyorum. Dernekler kendine yetmenin, ona yetmediği insanlardan oluşur. Sadece kendi işinizi yapmak ve sadece kendi yakın çevrenizle bir derdiniz olsaydı, burada olmazdınız. Buradaysanız daha fazlasını düşünüyorsunuz demektir. Buraya emek harcıyorsunuz, bize düşen her konuda destek olmak. Bundan sana daha çok bir araya gelip, birlikte fikir üretmeliyiz. Bu şehir için beyin fırtınası yapmak için biz hazırız. Genel kurulunuzun tekrar hayırlı olsun, yönetim kuruluna başarılar diliyorum” dedi.

SAMSUN’A 1 MİLYON ZİYARETÇİ
”Teknofest 2022 Samsun merkezli Karadeniz’de gerçekleşecek” hatırlatmasında bulunan Çiğdem Karaaslan, ”Bu yönüyle çok önemli. Teknofest dünyanın bu alandaki en büyük organizasyonu. Samsun daha önce İşitme Engelliler Olimpiyatları’na ev sahipliği yapmıştı. 1 milyon ziyaretçi beklediğimiz bu büyük organizasyona milli mücadele şehri Samsun’un ev sahipliği yapacak olması buradan verilecek mesajlar anlamında çok önemli. Burada Samsun’u görmeyen, tanımayan yüzbinlerce insan bu şehri gelip, görüp, tanıması açısından önemli” ifadelerini kullandı.

Ziyarette AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Oğuzhan Serinkaya, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmaz’ın da yer aldı.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.