Genç Parti Samsun, Cem Uzan'ın gelişine hazırlanıyor - Yeni Günde Haber | Güncel Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

Genç Parti Samsun, Cem Uzan’ın gelişine hazırlanıyor

Genç Parti Samsun İl ve İlçe Teşkilatları İstişare Toplantısı Bafra’da gerçekleştirildi.

Bu haber 25 Kasım 2019 - 17:50 'de eklendi.

Şen, “Öncelik teşkilatlanma”

Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen, önceliklerinin teşkilatlanmayı tamamlamak olduğunu ifade ederek, “En kısa sürede seçime girecek hazır bir teşkilat yapısıyla, sürgündeki onursal genel başkanımız Cem Uzan’ın ülkemize gelmesini bekliyor olacağız.” dedi

HER AY BİR İLÇEDE TOPLANTI
Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen başkanlığında yapılan toplantıya, İlkadım İlçe Başkanı Erol Ayakta, Terme İlçe Başkanı Lokman Küçük, Bafra İlçe Başkan Recai Koca, Canik İlçe Başkanı Ali Uysal ve ilçe yöneticileri katıldı. Samsun’da yeni seçilen il yönetimiyle teşkilatlanmayı sürdüren Genç Parti’de, yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. İl Başkanı Şen, Bafra İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde düzenlenen istişarelerin, her ay farklı ilçede gerçekleştirileceğini belirtti.

ÖNCELİK TEŞKİLATLANMA
Genç Parti olarak ilk önceliklerinin Samsun’da tüm teşkilatlanmayı tamamlamak olduğunu ifade eden Başkan Şen, “İlçelerimize çok önem veriyoruz. Baframızın kronikleşmiş problemlerini ve yapılabileceklerimizi ele aldık. 17 güzide ilçemizde yakın zamanda teşkilatlanmamazı bitireceğiz. Her ay bir ilçemizde toplanıp, sorunlarını ve çözüm önerilerini masaya yatıracağız. En kısa sürede seçime girecek bir teşkilat yapısıyla, onursal genel başkanımız Cem Uzan’ın ülkemize gelmesini hazır bekliyor olacağız.” diye konuştu. Şen, Bafra İlçe Başkanı Recai Koca’ya konukseverliğinden dolayı teşekkür etti.