HASTANEDEN HAPİSHANEYE!

Samsun’un Çarşamba İlçesi’nde 2 kişinin hayatını kaybettiği kanlı kavgada tutuklu sayısı 5 oldu

HASTANEDEN HAPİSHANEYE!

Samsun‘un Çarşamba İlçesi’nde 26 ocak günü meydana gelen ve 2 kişinin hayatını kaybettiği bıçaklı, taşlı, keserli, sopalı kavgada ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan zanlılardan Mustafa Doğan da tedavisinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

HASTANEDEN HAPİSHANEYE!

2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ
Çarşamba’da aralarında husumet olan taraflar sokakta karşılaşınca kavgaya tutuştu. Kavgada bıçaklar çekildi ve keserle saldırı gerçekleşti. Kavgada Serdal Erkol(34), Sergen Erkol (25) ve Tayfun Gün (27) bıçaklanarak, karşı tarafından olan Mustafa Doğan (58) ise kafasına keserle vurularak ağır yaralandı. Olayda hastanelere kaldırılan 4 yaralıdan Serdal Erkol Çarşamba Devlet Hastanesinde, Tayfun Gün ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatlarını kaybetti.

HASTANEDEN HAPİSHANEYE!
HASTANEDE TEDAVİ GÖRÜYORDU
Çarşamba Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında olaya karıştığı değerlendirilen 12 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelilerden 4’ü, 28 Ocak tarihinde Çarşamba Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklandı.
Bugün Samsun Gazi Devlet Hastanesinde tedavisi sona eren olayın son şüphelisi Mustafa Doğan, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekiplerince Çarşamba Cumhuriyet Başsavcılığı’na getirildi.

Savcılıkça tutuklaması istemiyle mahkemeye sevk edilen şüpheli, Çarşamba Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklandı ve ardından cezaevine teslim edildi.

HASTANEDEN HAPİSHANEYE!HASTANEDEN HAPİSHANEYE! HASTANEDEN HAPİSHANEYE!

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.