Hayvan hırsızı baba oğul yakalandı…!

Bafra İlçesinde Büyükbaş hayvan hırsızlığına karışan baba oğul yakalandı

06.10.2016
A+
A-

Hüseyinbeyli Mahallesi’nde jandarmanın takibi sonucunda yakalanan baba oğul hakim karşısına çıkarıldı Yaklaşık bir hafta önce Hüseyinbeyli Mahallesi’nde Ahmet ün’ e ait olan iki büyük baş hayvan çalındığı ihbarı üzerine jandarmaya ekipleri harekete geçti

Bafra İlçe jandarma Komutanlığına bağlı olay yeri inceleme ekiplerinin takibi sonucunda iki büyük baş hayvanı çaldıkları tespit edilen baba oğul yaya olarak gittikleri güzergâh üzerinde güvenlik kameralarına yakalandılar. Soruşturmayı bu yönde derinleştiren Bafra İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri görüntülerde ki şahısların daha önceden de hırsızlık suçundan sabıkaları bulunan baba oğul G.Y (58) ve E.Y (16) ait olduğunu tespit etti.

Çaldıkları büyükbaş hayvanları Alaçam’a bağlı Yukarı Soğuk Çam Mahallesine götürdükleri tespit edilen G.Y. (58) ve oğlu E.Y. (16) Bafra İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yapmış olduğu çalışmalar sonucu çaldıkları büyükbaş hayvanlar ile birlikte ele geçirildi.

Hırsızlık olayı ile ilgili G.Y. (58) ve oğlu E.Y. (16) Jandarma tarafından gözaltına alınırken ele geçirilen iki büyükbaş hayvan sahibine teslim edildi. Gözaltına alınan G.Y. (58) ve oğlu E.Y. (16) jandarmada ki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.