HODRİ MEYDAN!

Yılport Samsunspor’un eski Başkanı İsmail Uyanık, bugün gerçekleşen kongrede mevcut Başkan Yüksel Yıldırım’ı bir açık oturumda tartışmaya davet etti

25.06.2021
A+
A-

Samsunspor’un ‘Efsane Başkan’ı İsmail Uyanık, bugünkü Samsunspor kongresinde yaptığı konuşmada Başkan Yüksel Yıldırım’a ‘hodri meydan’ dedi.

‘CANLI YAYIN’ DAVETİ
Yaklaşık 2 yıl aradan sonra sessizliğini ilk kez bozan İsmail Uyanık, kongre salonunda yaptığı konuşmada Yılport Samsunspor’un mevcut Balkanı Yüksel Yıldırım’ı karşılıklı konuşmak adına açık oturuma ve canlı yayına davet etti.

GEÇMİŞTE YAKIN ARKADAŞTIK
İsmail Uyanık, Yüksel Yıldırım’ın zaman zaman kendisine yönelik eleştirilerde bulunduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Ben dernekle kısıtlı olarak burada konuşuyorum. O bile bazı arkadaşları rahatsız ediyor. Biz ikimiz geçmişte yakın arkadaştık. Ayrıldıktan sonra geri dönüp konuşulanlara cevap vermedim. Hiç vermedim geçmişte de. Çünkü geçmişteki insanların ömürleri fazla değildi, 1 seneydi ve onlara cevap vermemin kulübe ve şehirde kimseye bir faydası yoktu. Ama siz bu kulüpte daimisiniz.

AÇIK YAYINDA KONUŞALIM
Sizden ricam; uygun olduğunuz en kısa zamanda, istediğiniz şehir, istediğiniz mekan, istediğiniz televizyon, istediğiniz moderaör önünde, seneler boyunca bize dokundurduğunuz, söylediğiniz, eleştirdiğiniz bazı konulara cevap vermek isterim. Benim de size naçizane bir Samsunspor taraftarı olarak eleştirilerim olacak. Sizden ricam, lütfen bana bir açık yayında, bir açık oturumda ikimizin bir sohbet etme imkanını vermenizi rica ediyorum.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.