HUZUR VAR!..’

Hakkari Mergabütan Kayak Merkezi’nde gençlerle buluşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “Hakkari dağlarında artık terör değil huzur var” dedi

07.02.2022
A+
A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Hakkari’de 2 bin 800 rakımda düzenlenen 4’üncü kar festivaline katıldı. Gençlerle bir araya gelen Karaaslan, “Hakkari dağlarında artık terör değil huzur var” ifadelerini kullandı.

‘DAHA GÜZEL ŞEYLER YAPACAĞIZ’
Çiğdem Karaaslan, Hakkari’de gördükleri ilgiden dolayı kendilerini evlerinde gibi hissettiklerini belirterek, “İstanbul’da ne varsa, İzmir’de ne varsa Hakkari’de olsun” diyen Hakkari’nin, bölgenin dağlarının terörle değil, coşkuyla, gençlerle, çocuklarla, onların cıvıltılarıyla yankılansın isteyen Cumhurbaşkanımıza buradan teşekkür etmek istiyorum. İnşallah terörün artık son bulmasıyla, bu dağlarda çocuk cıvıltıları ile gençlerin coşkusunun artmasıyla, bu çok önemli tesislerin burada varlığıyla çok daha önemli organizasyonlar burada yapılacak. Gelmeden Gençlik ve Spor bakanımızla da görüştüm. Umuyorum ki Hakkari’de, bölgede ‘kayak bilmeyen kalmasın’ mottosuyla, o hedefle birlikte daha güzel şeyler yapacağız” ifadelerini kullandı.

VATAN İÇİN BÜYÜK MÜCADELE VERİLİYOR
Kentin yatırımlar sayesinde büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadığına dikkati çeken Karaaslan, şöyle konuştu:

Hakkari‘de kayak yapmayan kalmasın bakış açısıyla birlikte gençliğe yönelik çok önemli bir projenin gerçekleştirilmiş olduğuna da şahitlik ediyoruz. Bu sayının artırılması, buradaki yetenekli çocukların keşfedilmesi ve bu tesislerden milli sporcu sayısının yükseltilerek bize dünyada gurur yaşatacak nice gençlerin çıkmasını amaçlayacak hedeflerimiz de var. Vatan için ülke sınırlarında ve sınır ötesinde büyük bir mücadele veriliyor. Eğitimden sağlığa, adaletten bütün kamu hizmetlerine kadar İstanbul’da, İzmir’de ne varsa Şırnak’ta, Hakkari’de o olsun anlayışıyla verilen çok önemli bir mücadele var.”

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.