İLKADIM’DA ‘KURA’ GÜNÜ!

Samsun’da, ‘Getir Atığını Al Harçlığını’ uygulaması ile Atık Toplama Merkezi (ATOM) otobüsüne atıklarını getiren 11 bin 150 kişiden 50’si çekilişle 500’er TL kazandı

İLKADIM'DA 'KURA' GÜNÜ!

Samsun‘da, İlkadım Belediye Çok Amaçlı Salonda, 8’inci Noter Katibi Cahit Cengiz Gülsevin gözetiminde 4’üncü dönem mart ayına ait 11 bin 150 adet bilet arasında 50 asil, 10 yedek biletler kutudan tek tek çekildi.

500 LİRALIK ALIŞVERİŞ KARTLARI
Çekiliş öncesi üçüncü dönem kazanana talihlilere 500 TL’lik alışveriş kartları takdim edildi. İlk talihliyi İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Şerif Mırık kutudan çekti. Geri kalan 50 asil 10 yedek talihli biletleri ise Samsun 8’inci Noter Katibi Cahit Cengiz Gülsevin belirledi.

İLKADIM'DA 'KURA' GÜNÜ!

ATIK TOPLAMA ARACI ATOM
“Her atığın çöp olamadığını biliyor, geri dönüşümle kullanabilir hale getiriyoruz” diyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Hep birlikte sıfır atık için hareket ediyor, çevremizi birlikte kurtarıyoruz. Yaptığımız bu mücadelenin ATOM atık toplama aracımız ile meyvelerini almaya başladık. Geri dönüşümde alanında da Türkiye’de en başarılı ilçeler arasına yer alıyoruz. Bunu hep beraber başardık. Sıfır atık çalışmalarında ivme arttıran İlkadım Belediyesi bu çalışmalarıyla geri dönüşümde örnek olmaya devam edecek” açıklamasında bulundu.

Sibel TOPAL

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.