İMAMI ŞOFÖR OLARAK ATADILAR…

BAFRA BELEDİYESİ’NDE NELER OLUYOR?
AK Parti Bafra Gençlik Kolları Başkanı Murat Arslan’ın Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın makam şoförü olarak işe alması ilçede infial yarattı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın isteğiyle belediyede şoför olarak göreve başlayan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Murat Arslan’ın belediyede göreve başlaması Bafralıların tepkisine neden oldu.

İlçede yüzlerce işsiz genç dururken, gençlik kolları başkanının belediyede göreve başlaması infial yarattı.

İktidar partisinin gençlik kolları başkanı olarak asıl görevinin işsiz gençlere iş bulmak olduğunu unutan ve kendisine verilen tüm görevlerinden istifa ederek Bafra Belediye Başkanlığında özel kaleme alınan Murat Arslan’ın belediyede göreve başlaması AK Parti’nin genel teammüllerine ters düşerken, Kılıç’ın, Arslan’ı bu göreve nasıl getirdiği ise merak konusu oldu.

Daha önce belediyede yaptığı dikkat çeken atamalarla gündeme gelen Başkan Kılıç’ın liyakatsiz isimleri önemli görevlere getirmesi büyük yankı uyandırmış ve ilçe halkı bu konuda Kılıç’a tepki göstermişti.

MHP Bafra İlçe Başkanı konuyla ilgili bir açıklama yaparak Kılıç’ı uyarmış ve uzlaşma kültürüyle belediyenin yönetilmesini talep etmişti.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.