İYİ Parti’ye Çarşamba’da muhteşem açılış

Samsun’da İYİ Parti’nin teşkilatlanma çalışmaları sürüyor. Çarşamba İlçe binası törenle açılırken İlçe Başkanı Kılıç, önemli mesajlar verdi

İYİ Parti Çarşamba ilçe binası açıldı. İYİ Parti Çarşamba İlçe Başkanı Rahman Çağrı Kılıç, açılış töreninde yaptığı konuşmada, amaçlarının Türkiye’yi daha yaşanabilir bir ülke kılmak olduğunu söyledi.

İLÇE BAŞKANINDAN İDDİALI SÖZLER

Kılıç, gidilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacaklarını belirterek, “İnşallah yapılacak ilk seçimlerde de partimizin bayrağını sancağa çekeceğiz. Biz ve ekibim buna inanıyoruz ve Türk halkının da bizlere inanmasını istiyoruz. Bu arada Zeytin Dalı Harekatı’nda 11 vatan evladını, 11 kahramanı toprağa verdik. Onları ve tüm şehitlerimizi de rahmetle anıyoruz. Tüm terör örgütlerini de buradan lanetliyoruz” dedi.

iYİ PARTİ, İHTİYACIN ESERİ

Kılıç’ın ardından konuşma yapan İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ise şunları söyledi: “İYİ Parti vatandaşın gereksinimi ile kuruldu. Biz halkımıza hizmet için bu yola çıktık ve halkımıza hizmet için mücadele edeceğiz. Başkaları gibi kendimiz için değil halkımız için siyaset yapacağız. İlçe kongrelerimizi ve açılışlarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. İnşallah bu mücadelemizin karşılığını da sizlerin desteği ile alacağız.”

İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Açılış sonrasında İYİ Parti ilçe olağan kongresi de gerçekleştirilirken, seçime tek liste ile giren Kurucu İlçe Başkanı Av. Rahman Çağrı Kılıç kullanılan tüm oyları alarak başkanlığa seçildi. İYİ Parti Çarşamba İlçe Başkanı Av. Rahman Çağrı Kılıç’ın yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Furkan Özdemir, Coşkun Bektürk, Resul Fırıncı, Samet Aydınoğlu, Aydın Ede, Fikriye Pekşen, Metin Balcıoğlu, Necati Güler, Sinan Toraman, Hatice Öztekin, Fikri Yurt, Fermude Özçelik, Mesure Sezmiş, Filiz Karabaş, Samed Poyraz, Mücahit Semiz, Fikret Gündoğdu, Mehmet Şen, Selami İner, Zühtü Batar, Nevzat Şahin, Murat Dursun, Erdal Arslan, Turhan Yazıcı, Fatih Sarıoğlu, Mustafa Uzunoğlu, Yusuf Özkan, Özlem Gül Yılmaz, Canan Akyel, Ali Dok, Harun Serkan Torunoğlu ve Nazlı Turgut.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.