‘İYİLİK’ KAZANIYOR!

Samsun’un Canik İlçesi’nde belediye ile Kent Konseyi ortaklğında yürütülen ‘İYİLİK’ projesine amacına ulaşıyor

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, yeni projelerle ilgili görüşme yapmak üzere Canik Kent Konseyi üyeleriyle bir araya geldi.Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Kenan Çağan ve Yönetim Kurulu üyeleriyle buluşan Başkan İbrahim Sandıkçı, ilçe ölçeğinde yürütülecek yeni faaliyetler hakkında görüş alışveriş

KIRSALDAKİ OKULLARA KILIK KIYAFET
İlçedeki vatandaşların iyilik yapma noktasında yarış halinde olduklarını dile getiren Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik Kent Konseyi ile birlikte yürüttüğümüz ‘Malzemesi Sizden Örmesi Bizden’ projesi vesilesiyle ilçedeki hayırseverlerle beraber köy okullarında okuyan pek çok yavrumuza atkı ve bere örüp hediye ettik. Bir yavrumuza bile mutluluk yaşatabildiysek ne mutlu bizlere. İnsanımız hayır işleme noktasında adeta yarış halinde. Bu çok güzel bir haslet. Biz de halkımızı bu tür faaliyetlere destek verme noktasında her fırsatta teşvik etmekteyiz” dedi.

Toplantıda eğitimden kültüre, dezavantajlı gruplardan kadınlara yönelik projelere kadar pek çok faaliyet konusu ele alındı. Toplantının çok verimli geçtiğini ifade eden İbrahim Sandıkçı, “Canik Kent Konseyi, çok önemli çalışmalara imza atıyor. Birlikte pek çok önemli projede güzel çalışmalar yürütüyoruz. Yeni projeleri hayata geçirebilmek adına gerçekleştirdiğimiz bu toplantıda ilçemizin geleceği ile ilgili umutlarımız bir o kadar daha ziyadeleşti. Ben inanıyorum ki ilçemiz hem fiziki yatırımlarla hem sosyal ve kültürel yatırımlarla örnek bir ilçe konumuna gelecek” diye konuştu.

Sibel TOPAL

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.