KALPLERİ ISITTI!

Samsun’da, eğitim yardımlarını sürdüren Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB), okul müdürleri aracılığıyla belirlenen 1287 öğrenciye kışlık polar mont ve bot yardımı yaptı

KALPLERİ ISITTI!

Samsun’da Çarşamba Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) desteğiyle geleneksel hale getirdiği eğitim yardımlarını bu yıl da gerçekleştirdi. ÇTB görevlileri ve kırsal okulların okul müdürleri ile gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda Çarşamba ve Ayvacık ilçelerinde belirlenen 1287 öğrenciye kışlık mont ve bot dağıtımı gerçekleştirildi. Mont ve bot yardımı yapılan okullar arasında Çarşamba Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Okulu da yer aldı.

 KALPLERİ ISITTI!

ÇTB BORSASI YÖNETİCİLERİ OKULDA
Gerçekleştirilen okul gezilerinin ardından Çarşamba Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Okulu nu ziyaret eden ÇTB Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Zeren ve Genel Sekreter Sercan Yaşar, Okul Müdürü Muhammet İleri’ye belirlenen eğitim yardımlarını takdim etti.

 KALPLERİ ISITTI!

‘KARANLIKTAN AYDINLIĞA GİDEN YOL…’
Gelecek neslin mimarları olan çocukların, aldıkları eğitimle yetkin bir öğrenim kazanmış ve donanım sahibi bireyler olması gerektiğini ifade eden Toraman, “Öğretmenler gününde gerçekleştirdiğimiz okul ziyaretimiz vesilesi ile ‘Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir’ diyen Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda eğitime gereken tüm desteği vermeyi amaçlayarak tüm öğrencilerimize ulaşmaya çalışıyor ve öğretmenlerimizi unutmayarak kıymetli öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz. Tüm öğrencilerimizin eşit şartlarda okuyabilmesi adına gerekli adımları atmaya hazır olduğumuzu bir kez daha yineliyoruz. Eğitim bizi karanlıktan aydınlığa götürecek tek yoldur, öğrencilerimizin destekçisi olamaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.