KAMP SEZONU BAŞLADI!

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Büyükşehir Gençlik Hareketi’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Gençlik ve Kültür Kampları’ başvuruları sürüyor

23.06.2022
A+
A-

Samsun’da 18 Haziran’da başlayan ve 21 Ağustos’a kadar sürecek olan Gençlik ve Kültür Kampları, hafta içi günübirlik kamp, hafta sonu çadır kampı olmak üzere 27ye ayrılıyor. 11-24 yaş aralığında her gencin katılabileceği kamplar ücretsiz olarak düzenleniyor.

4 GENÇLİK, 10 İZCİ LİDERİ GÖREVLİ
İlkadım İlçesi’nde bulunan Mahmur Dağı’ndaki kamp alanında gençlere 4 Gençlik Lideri, 10 İzci Lideri sahada eşlik edecek. Mahmur Dağı bölgesine vardıktan sonra kahvaltı yapıp, 7 kilometrelik doğa yürüyüşü parkurunu tamamlayan gençler otobüslerle kamp alanına getirilecek. Gençlik ve Kültür Kampları’nda İzci Liderleri ile gün boyu Geleneksel Türk Okçuluğu, dart, koca ayak, kazık oryantiringi, sopa değiştirme, düğüm çeşitleri istasyonu gibi çeşitli oyunlar oynanıyor. Son olarak kamp ateşi yakılarak, gençlere unutamayacakları samimi bir ortam hazırlanıyor.

Gençlerin şehir hayatından ve teknolojiden uzak kalacağı, doğada vakit geçirerek yeni arkadaşlıklar kurabileceği, daha önce hiç oynamadığı oyunları oynayabileceği ve çadır kurma deneyimini yaşayabileceği eğlenceli bir gün için aşağıdaki linkten Büyükşehir Gençlik Hareketi’ne üye olabilir, kültürel etkinliklere başvuru yapabilirsiniz.

https://app.samsun.bel.tr/genclikhareketi/

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.