‘KARNE’ MUTLULUĞU

Samsun’un Atakum İlçesi’ndeki Yunus Emre İlköğretim Okulu’nun 1-C sınıfı öğrencileri, ilk kez karne almanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadı

Atakum Yunus Emre İlkokulu 1-C sınıfında eğitim öğretimlerini tamamlayan minikler, ilk kez karne almanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadı. Çocuklara bu mutlu günlerinde ebeveynleri de eşlik etti.

ANNE VE BABALARI EŞLİK ETTİ
Yunus Emre İlkokulu’nun 1-C sınıfı öğrencilerinin başarıyla sona eren eğitim sezonu ardındanki karne töreni, Usluoğlu Restoran’da gerçekleştirildi. Sınıf Öğretmeni Gülsüm Çakmak nezaretinde eğitim öğretim yaşamlarının ilk yılını geride bırakan çocuklar, heyecanlarını gizleyemezken ‘karne’ sevincini anne ve babalarıyla yaşadı.

‘SAĞLIKLI BİR SEZON GERİDE KALDI
Kutlama pastasını hep birlikte kesen öğrencileriyle gurur duyduğunu belirten Sınıf Öğretmeni Gülsüm Çakmak, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde ve şehrimizde de çocuklarımız, salgın tehditi altında eğitim öğretimlerine devam etti. Çok şükür, sağlıklı şekilde bir sezonu geride bırakarak onlarla birlikte karne mutluluğu yaşadık” dedi.

KARAÇOR AİLESİNİN HEYECANI: Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent A.Ş. Genel Müdürü Fatih Karaçor ile eşi Melike Aktel Karaçor, oğulları Yusuf Mirza’nın ilk karne sevinci ve heyecanına ortak oldu. Minik Ayşenaz da anne ve babasıyla birlikte ağabeyini mutlu gününde yalnız bırakmadı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.