Kaymakam Halis Arslan Muhtarların Sorunlarını Dinledi

23.01.2016
A+
A-

Bafra Kaymakamı Halis Arslan 14 daire müdürüyle birlikte, Bafra Muhtarlar Derneği toplantı salonunda 21 mahalle muhtarıyla birlikte bir araya gelerek mahallelerdeki sorunları dinledi.

Mahalle muhtarlarından; “Alparslan, Altınkaya, Altınyaprak, Büyükcamii, Bahçeler, Cumhuriyet, Çilhane, Emirefendi, Fatih, Fevziçakmak, Gazipaşa, Gaziosmanpaşa, Hacınabi, İshaklı, İsmetpaşa, Kavakpınar, Kemalpaşa, Kızılırmak, Mevlana, Tabakhane ve Yaka katıldı.

Güzel ve verimli bir şekilde geçen toplantı sonucunda, daire müdürleri muhtarlara önemli açıklamalarda bulundular. Eskiyen elektrik şebekelerinin yenilenmesini, mahallelerinin sokaklarının yollarının malzeme bakımını, içme suyu şebekesi olanların ise kanalizasyon taleplerini dile getirdiler.

Bafra Kaymakamı Halis ARSLAN´ın öncülüğünde yapılan muhtarlar toplantısına; İlçe Emniyet müdürü Mustafa Yiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali KATİPOĞLU,  İlçe Toplum Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Ebru Kaynar TUNÇEL, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hasan İRER, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü  Ahmet DURSUN, İlçe Müftüsü  İsmail ÇİÇEK  ile SASKİ Şube Müdürü Osman SÖYLER ve Büyükşehir Belediyesi Bafra Şube Müdürü Yakup Tulum  ve 21 merkez mahalle muhtarları katıldı.

Söz konusu toplantıda muhtarlarımızın dilek ve şikâyetlerini büyük bir dikkatle dinleyerek sorunların giderilmesi noktasında bilgi notlarını alan ve çözüm adına gerekli adımları atan Bafra Kaymakamı  Halis ARSLAN, toplantı bitiminde üstün gayretlerinden ve özverili çalışmalarından dolayı mahalle muhtarlarına teşekkürler ettiğini vurguladı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.