‘KİTAP’ ŞÖLENİ

Samsun’da Canik Belediyesi tarafından düzenlenen Türkiye’nin seçkin yayınevleri ve yazarlarının katıldığı Canik Çocuk Kitapları Günleri başladı

'KİTAP' ŞÖLENİ

Samsun’un Canik İlçesi, belediye tarafından düzenlenen Canik Çocuk Kitapları Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. Açılış programında konuşan Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Çocuklarımız Canik Çocuk Kitapları Günleri’nde binlerce kitapla buluşacak” dedi.

 'KİTAP' ŞÖLENİ

OKUMA KÜLTÜRÜ OLAN BİR NESİL
Çocuklara küçük yaşta okuma alışkanlığı kazandırmanın önemine değinen Başkan İbrahim Sandıkçı, “Çocuklarımıza küçük yaşlarda kitap okuma alışkanlığı ve sevgisi kazandırmak gereklidir. Çünkü zihinsel ve kişisel gelişimleri için kitap okumaları oldukça elzemdir. Düşünce ve hayal güçlerini geliştirmeleri kitap okumalarıyla mümkündür. Bu nedenle okuma kültürü kazanan bir nesil yetiştirmeliyiz” ifadelerini kullandı.

 'KİTAP' ŞÖLENİ

27 KASIM’A KADAR LOVELET’TE
Canik Belediyesi tarafından Lovelet AVM’de gerçekleşen Canik Çocuk Kitapları Günleri Açılış programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Zahit Köseoğlu, yazarlar ve çocuklar katıldı. Canik Çocuk Kitapları Günleri 22-27 Kasım 2022 tarihleri arasında 10.00-17.00 saatleri arasında açık olacak.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.