MAVİ YELEKLİLER SOKAKTA!

Demokrasi ve Atılım Partisi(DEVA), Samsun’da yeni kampanyasını başlattı. Mavi yeleklerini giyen partililer, ‘Kazanan Türkiye olsun. Oylar DEVA olsun’ sloganıyla sahaya çıktı

MAVİ YELEKLİLER SOKAKTA!

DEVA Partisi, Türkiye genelinde başlattığı ‘Kazanan Türkiye olsun. Oylar DEVA olsun’ başlıklı kampanya uyarınca Samsun’da da harekete geçti. Mavi yeleklerini giyen partililer, seçim kampanyasını başlattı.

MAVİ YELEKLİLER SOKAKTA!

Konuyla ilgili parti il yönetiminden yapılan açıklamada, “DEVA Partisi olarak, seçimlerden sonra neler yapacağını somut ve kapsamlı bir şekilde ortaya koyarak seçimlere hazırlanan ilk parti olmanın gururunu yaşıyoruz” denildi.

MAVİ YELEKLİLER SOKAKTA!

‘SAMSUN SOKAKLARINDA OLACAĞIZ’
“Bizler kampanya dönemi boyunca her gün mavi yeleklerimizle Samsun’un sokaklarında olacağız” diye devam eden açıklamada, ayrıca şu görüşler dile getirildi:

“Türkiye’yi mutlu çalışanların, mutlu emeklilerin, mutlu gençlerin, mutlu kadınların ülkesi yapmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Seçimleri, 7’den 70’e, doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm Türkiye’nin kazanacağına inanıyoruz. Herkesi kampanyamıza güç vermeye çağırıyoruz. Ekonomik krizin 6 ayda çözülmesi, enflasyonun 2 yılda tek haneye düşmesi, mutlak yoksulluğun son bulması için ‘Oylar DEVA olsun’ diyoruz.

MAVİ YELEKLİLER SOKAKTA!

BAĞIMSIZ YARGI, ÜCRETSİZ İNTERNET, EYT
Yargının bağımsız olması, yolsuzlukların üstüne gidilmesi, görevinden haksız yere ihraç edilenlerin hakkına ve itibarına kavuşması için ‘Oylar DEVA olsun’ diyoruz. İnternetin gençlere ücretsiz verilmesi ve mülakat sisteminin kaldırılması için, sınır güvenliğimizin sağlanması için, EYT sorununun çözülmesi, Yaşlı Bakım Sigortası’nın hayata geçmesi için ‘Oylar DEVA olsun’ diyoruz.

Kazanan Türkiye olsun diyoruz. Kazanan Samsun olsun diyoruz. Kampanyamız şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun.”

Sibel TOPAL

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.