MCR GRUP BÜYÜYOR!

Samsun’da çalışlanlarıyla ‘Yeni Yıl Etkinliği’nde bir araya gelen MCR Grup Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Mucur, “Şirketimizin marka değeri her geçen gün artıyor” dedi

MCR GRUP BÜYÜYOR!
28.12.2022
A+
A-

Samsun‘un inşaat, sanayi, teknoloji alanlarında faaliyet gösteren MCR Grup, geleneksel ‘Yeni Yıl’ etkinliğinde bir kez daha çalışanlarını bir araya getirdi.

BURHAN MUCUR’DAN PERSONELE TEŞEKKÜR
Mastika Restoran’da düzenlenen yeni yıl yemeğinde çalışanlarıyla buluşan MCR Grup Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Mucur, “Ekip ruhu içerisinde başarılı bir yıl geçirdik. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

‘BİTEN PROJEMİZ REFERANSIMIZDIR’
Yeni yıl buluşmalarının 3’üncüsü gerçekleştirdiklerine dikkati çeken Burhan Mucur, “Takım ruhu ile çalışarak iyi kötü, yağmur, çamur, sıcak, soğuk demeden hep beraber katkı sağlayarak MCR GRUP ailesi olarak birçok projeye imza attık. Bitirilen her proje bizim referansımızdır. Sizlerle birlikte el ele vererek önümüzdeki yıl da çok güzel projelere imza atacağımıza olan inancım tamdır” diye konuştu.

‘MARKA DEĞERİMİZ ARTIYOR’
Yeni yıl ile birlikte yeni projelerin başlayacağını da belirten Mucur, “2023 yılında şehrimizde ve ülkemizin çeşitli bölgelerinde güzel projelerimiz olacak. MCR Grup ailesine yeni yol arkadaşlarımız katılacak. Marka değerimiz her geçen gün artıyor. Bu beni daha çok heyecanlandırıyor. Sizlerin, ailelerinizin ve tüm sevdiklerinizin yeni yılını kutluyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.