MEZUNİYET COŞKUSU!

Samsun’da Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Turizm Fakültesi 2021-2022 dönem mezunlarını verdi

Samsun’un Bafra İlçesi’nde kurulu bulunan OMÜ Turizm Fakültesi’nde mezuniyet heyecanı yaşandı.
Mezuniyet programında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Batuk ve Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yetkin Bulut konuşma yaptı.

DEKANDAN UYARI: NAVİGASYON GİBİ YAPIN
Dekan Bulut konuşmasında, “Kariyer bir yolculuktur. Ve siz bugün itibari ile yeni bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Her yolculukta olabileceği gibi kariyer yolculuğunuzda da bazı aksilikler sizin karşınıza çıkacaktır. Bu manada kariyer yapmayı navigasyonla bir yere gitmeye benzetebiliriz. Nasıl ki bir yere gitmek istediğinizde herhangi bir hata yaptığınızda navigasyon cihazı size hemen yeni bir rota tespit ediyor ise siz de karşılaştığınız başarısızlıklar karşısında bu şekilde davranın. Göreceksiniz ki eninde sonunda hedefinize ulaşacaksınız” dedi.

FAKÜLTE 1’İNCİSİ ALEYNA ÖZGÜL
Konuşmaların ardından fakülte birincisi Aleyna Özgül mezuniyet kütüğüne isim plaketini çaktı. Ardından Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yetkin Bulut, OMÜ Rektörlüğü’nün fakülte birincilerine hediye ettiği bisikleti takdim etti.

Dereceye girenlere hediyeleri takdim edildikten sonra mezun olan öğrenciler sahneye çıkarak temsili diplomalarını aldı. Öğrenciler ve protokolle yapılan pasta merasiminin ardından mezun öğrenciler mezuniyet andını yaparak keplerini attı.

Mezuniyet programı kep atılmasının ardından pilav günü etkinliğiyle sonlandırıldı.

Sibel TOPAL

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.