MHP SAMSUN’DA DEVİR TESLİM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından Samsun İl Başkanlığı’na atanan Burhan Mucur, görevi eski başkan Osman Kandıra’dan devraldı

MHP

MHP Genel Merkezi tarafından Ankara’ya davet edilen Burhan Mucur’a Samsun İl Başkanlığı görevi MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli tarafından tebliğ edildi. Bugün MHP İl Başkanlığı önünde düzenlenen tören ile görevi eski başkan Osman Kandıra’dan devralan Burhan Mucur’a partililer yoğun ilgi gösterdi.

MHP

MHP

YOLUMUZ HAK VE HAKİKAT YOLUDUR
Devir teslim töreninde söz alan eski başkan Osman Kandıra, yeni yönetimin bayrağı daha yukarıya taşımak için çaba sarf edeceğini söyledi. Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye teşekkür ederek konuşmasına başlayan Burhan Mucur ise, “İl başkanı olmanın mutluluğunu hissediyorum. Aynı zamanda sorumluluğumun çok daha fazlasıyla arttığının bilincindeyim. Yeni oluşturacak olduğumuz il yönetimimizle bayrağı hep ileri taşıyıp, bilge liderimiz Devlet Bahçeli’nin izinde üstün gayretlerimizle çalışacağız. Önümüzdeki yerel seçimlerin öncesinde ve sonrasında Samsun için atılacak her güzel adımın ve gayretin içerisinde olacağız. Çıktığımız yol hak ve hakikat yoludur. Devletimizin bekası, vatanımız, milletimiz ve şehrimiz için yapılması gereken her ne varsa bizler onu en iyi şekilde yapmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

MHP

Burhan Mucur ve Osman Kandıra konuşmaların ardından birlikte bozkurt işareti yaptı.

MHP

İHA

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.