‘MİLLETİMİZİN ZAFERİ!..’

Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “15 Temmuz darbecilerin en büyük mağlubiyeti, vatan uğruna destan yazan aziz milletimizin zaferi olmuştur” dedi

'MİLLETİMİZİN ZAFERİ!..'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

‘RAHMETLE, MİNNETLE ANIYORUM’
Çiğdem Karaaslan mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Milli iradeyi hedef alan 15 Temmuz hain darbe girişiminin; ihanete asla geçit vermeyen aziz milletimizin cesareti ve kararlılığıyla başarısız olmasının 7. yıl dönümünde aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyorum.

'MİLLETİMİZİN ZAFERİ!..'

HALİSDEMİRLER’İN, OLÇOKLAR’IN ZAFERİ…
15 Temmuz akşamı, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği, milletimizi illerimizin meydanlarına, havalimanlarına davet eden çağrısıyla caddeleri, sokakları doldurarak hainlerin tüm hesaplarını bozan milletimiz yediden yetmişe, genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle ihanetin önünde set olmuştur. Vatan sevdasıyla, bayrak aşkıyla bir olan yürekler canları pahasına İstiklalimizi, İstikbalimizi, Cumhuriyetimizi, Demokrasimizi savunmuş, 15 Temmuz darbecilerin en büyük mağlubiyeti; Ömer Halisdemir’lerin, Sevgi Yeşilyurt’ların, Batuhan Ergin’lerin, Cennet Yiğit’lerin, Abdullah Tayyip Olçok’ların, söz konusu vatan olunca hiç düşünmeden canından vazgeçen, vatan uğruna destan yazan aziz milletimizin zaferi olmuştur.

DEMOKRASİ NÖBETLERİNİN VERDİĞİ MESAJ
FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz darbe girişiminin ardından 81 ilimizde başlayan Demokrasi Nöbetleri, şehitlerimizin canlarıyla ve kanlarıyla vatan kıldığı bu topraklarda istiklalimize ve istikbalimize göz dikenlere verdiğimiz güçlü bir mesaj olmuştur.

Demokrasinin, vatanın, milletin kahramanları olan gazilerimiz kalplerimizdeki mümtaz yerini ebediyen koruyacaktır.”

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.