Milletvekili Köktaş: Yine yaparsa AK Parti yapar

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Bugüne kadar ne yaptıysak, yatırım, proje, istihdam yine yaparsa AK Parti yapar diyoruz. 16 yılda Türkiyemizi her alanda 3,5 kat büyüttüysek, 2023 hedeflerimize de ulaşarak ülkemizi 2 kat daha ileriye götürmek istiyoruz. ” dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri çalışmaları kapsamında Terme ve İlkadım ilçelerinde bir dizi programlar gerçekleştirerek hemşehrileri ile biraraya geldi.

Lise Caddesi, 100. Yıl Bulvarı’nda esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla biraraya gelen Milletvekili Köktaş, Terme İlçesi Söğütlü ve Sakarlı mahallelerinde iftar programlarına katıldı. Sahur programında Kökçüoğlu ve Unkapanı Mahallesi sakinleri tarafından coşkuyla karşınan Milletvekili Köktaş gösterilen ilgi, alaka ve desteğe teşekkür etti.

VAKİT SAMSUN VAKTİ

Milletvekili Köktaş programlarda yaptığı konuşmada, “Vakit Samsun vakti, Vakit Türkiye vaktidir diyerek 24 Haziran seçimlerine doğru yola çıktık. Bugüne kadar ne yaptıysak, yatırım, proje, istihdam yine yaparsa AK Parti yapar diyoruz.

Nasıl geçtiğimiz 16 yılda Türkiyemizi her alanda 3,5 kat büyüttüysek, şimdi de 2023 hedeflerimize ulaşarak ülkemizi 2 kat daha ileriye götürmek istiyoruz. AK Parti’nin siyasiti hizmet siyasetidir. Biz milletimize efendilik taslamaya değil, hizmetkar olmaya geldik. Dün öyleydik, bugün de milletimize, Samsun’umuza, Samsunumuzun 17 ilçesinin her bir mahallesine hizmete talibiz.

İşte bunun için 24 Haziran’da sizlerden bir kez daha yeniden hizmet, yatırım , proje için büyük bir destek, dua istiyoruz.

MİLLETİN AKLIYLA ALAY ETTİLER

Bakın ana muhalefetin Partisi bir süre önce ne yaptı? Milletvekillerini pazara çıkardı. 15 milletvekilini paket yapıp bir başka partiye servis etti. Ne olduğunu, nereye gittiklerini anlayamayan milletvekillerinin üzüntüleri, şaşkınlıklarını hala milletimizin gözlerinin önünde. Sonra ne oldu işleri bitti geri döndü. Türkiye’nin siyasi tarihine kara bir leke olarak geçen Güneş Motel olayından bile kara bir durumdur bu olay. Milletin aklı ile alay geçmektir. Bu düşüncede olanlar mı ülke yönetimine, hizmete talip olacak. Aziz milletimiz bunların ne yapmaya çalıştığını biliyor. Biliyorki başa gelse 16 yılda yapılan dev eserler 16 günde paramparça yaparak satacaklarını biliyorlar.

 

GELECEĞİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Bunun için oy namustur diyoruz, oyumuza , sandıklara sahip çıkacağız, geleceğimize sahip çıkacağız. Orası, burası yok. Cumhurbaşkanlığında Mecliste ne kadar güçlü olursak, ülkeye , milletimize de o kadar iyi hizmet ederiz. O yüzden toplum mühendislerinin algı operasyonlarına inanmayın. Oy pusulalarında Cumhurbaşkanlığı’nda sayın Recep Tayyip Erdoğan, mecliste de AK Parti’ye mührü vuracağız.” diyerek sözlerine son verdi

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.