MİLLİLERE MORAL!

Para Atletizm Milli Takımı’nda yer alan Samsunlu sporcular çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, millileri ziyaret ederek moral verdi

Fransa’nın Vichy kentinde 2-11 Haziran tarihlerinde 80 ülkeden bin 200 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilecek olan Global Oyunları’na Türkiye, 7 milli takım sporcusu ile katılacak. Para Atletizm Türk Milli Takımı kafilesinin 6 sporcusu ise Samsunlu milli sporculardan oluşuyor.

SAMSUNLU MİLLİLER HAZIR
Esra Bayrak, Fatma Damla Altın, Eda Yıldırım, EdanurAkın, Muhsine Gezer ve Reyhan Taşdelen, 4 yılda bir gerçekleştirilen Global Oyunları’nda ülkemizi temsil edecek. Samsunlu sporcular aynı zamanda Paris 2024 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları’na kota olabilmek için mücadele edecek.

BİRLİKTE PASTA KESTİLER
Samsun Gençlik ve Spor il Müdürü Feyzullah Dereci, milli sporcular ile İlkadım Atletizm Sahası’nda bir araya gelerek sohbet etti. Sporcular ile birlikte pasta kesen İl Müdürü Feyzullah Dereci, “Samsunlu sporcularımız bundan önceki şampiyonalarda hem ülkemizi hem de ilimizi başarı ile temsil etti. Global Oyunları’nda aynı şekilde başarılarını sürdüreceklerinden şüphemiz yok. Sporcularımıza başarılar diliyoruz” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.