Modern bir Bafra için

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin Bafra ilçesinde yapılan yol ve kaldırım çalışmaları hakkında Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç`tan bilgi aldı

Bafra İlçesi Kemalpaşa Mahallesi Hasan Aslan Caddesinde Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yol ve kaldırım çalışmasını inceleyen Zihni Şahin burada vatandaşlarla kısa süre sohbet ettikten sonra yapılan çalışmalar konusunda gazetecilere açıklamalarda bulundu.

“ÇAĞDAŞ VE MODERN BİR BAFRA İNŞA EDECEĞİZ”

Şahin yaptığı açıklamada “17 ilçemizde de bu tür çalışmalara başladık ve devam ettiriyoruz. Bir plan ve program doğrultusunda çalışmalar devam ediyor. Şuanda bulunmuş olduğumuz cadde de kaldırım çalışmaları devam etmekte. 3 bin metre kaldırım çalışması baskı beton olarak devam ediyor. Bunun devamında ise Süleyman Türk caddesinde bin 600 metre, Hasan Çakın Caddesinde bin 400 metre, Kabaoğlu caddesinde de 600 metre, Yaşardoğu ve Alaçam Caddesinde de bin metre olmak üzere bu çalışmaları planladık ve bu şekilde devam edecek. Daha öncede planlanan mahallelerimizde yol çalışmalarında son rötuşlar var. Şuanda beton yol çalışmalarda devam ediyor. Asfalt çalışmalarında da sona yaklaşıldı. Irmak boyunda da sedde projemiz devam ediyor. Aynı zamanda otogar ihalesi de yapıldı. Bittiğinde de o yönde çalışmalar başlayacak. Büyükşehir’in Bafra`ya yapması gerektiği işleri tamamlayacağız. Bütün çalışmalar Bafra`ya hayırlı olsun. İnşallah daha çağdaş ve daha modern bir Bafra`yı inşa ederiz” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.