‘MOR’ FORMA!

Bir açılış için Samsun’a gelen ünlü moda tasarımcısı ve eski manken İvana Sert’e Samsunspor Kulübü tarafından ‘mor forma’ hediye edildi

Ünlü stilist, moda tasarımcısı, eski manken İvana Sert’e, Yılport Samsunspor Kulübü’nün bu sezon piyasaya sürdüğü ve Kadına Şiddete Hayır temalı mor forma hediye edildi.

‘KADINA ŞİDDETE HAYIR’ FORMASI
Bir eczanen açılışına katılmak üzere Samsun’a gelen ünlü isim İvana Sert, Samsunspor Kulübü Uzman Diyetisyeni Büşra Atmaca’nın sürpriziyle karşılaştı. Samsunspor’un bu sezon ses getiren çalışması ‘Mor Forma‘yı İvana Sert’e armağan eden Büşra Atmaca, “Samsunspor Kulübü olarak tüm dünyaya, ‘Kadına Şiddete Hayır’ diye haykırıyoruz. Sizlerin de bu anlamlı kampanyaya ve bizlerin bu haykırışına destek olmanızı bekliyoruz” dedi.

‘SAMSUNSPOR’A TEŞEKKÜR EDİYORUM’
Samsunspor‘un ‘Mor Forma’ başlığı altında kadına yönelik şiddete karşı sosyal sorumluluk projesine imza atmasının son derece önemli olduğunu belirten ünlü modacı İvana Sert ise, “Forma projesini tasarlayanları, hayata geçirenleri kutluyor, Samsunspor Kulübü’ne bu anlamlı çalışması için sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.