Müge Anlı’dan Samsun’a ‘ÖZEL EKİP’ çağrısı

Müge Anlı’nın bugün yayınlanan bölümünde, Uşak’ta özel ekip kurularak çözülen cinayetin ardından Samsun’da Fatma Demir ve Emel Kılıç dosyaları için özel ekip kurulmasını istedi

08.03.2019
A+
A-

Sabah kuşağı programının reyting rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir cinayet daha gün yüzüne çıktı.
Uşak’ın Banaz ilçesinde yaklaşık 5 yıl önce kaybolan Hacer Cengiz’in kayıp olarak aranmasının ardından hiç bir iz bulunamadı ve durum cinayet dosyasına çevirildi.
Uşak’ta kurulan özel ekip sayesinde Hacer Cengiz’in aile içinde cinayete kurban gittiği ve kendi tarlasına oğlu ve torunu tarafından gömüldüğü belirlendi.
Oğlu ve torununun yer tespiti yapmasının ardından Hacer Cengiz gömüldüğü yerden çıkarılarak Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.
Olayla ilgili torunu verdiği ilk ifadesinde, annesinin babannesini boğarak öldürdüğünü söyledi.
Müge Anlı, bu durumun 5 sene önce programda işlendiğinde belli olduğunu fakat sonuca ulaşamadığını belirterek kurulan özel ekibe teşekkür etti.
SAMSUN’DA 2 DOSYA
Samsun’da çözüme kavuşmayı bekleyen 2 cinayet dosyası için canlı yayında seslenen Müge Anlı,  “Fatma Demir ve Emel Kılıç dosyaları için de özel ekip kurulmalı bu cinayetlerin artık çözülmesi gerekiyor” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.