Muharrem Göksel Bafra`da gazetecilerle bir arada

AK Parti Milletvekili aday adayı Muharrem Göksel gazetecilerle kahvaltıda buluştu

Öğretmen evinde gerçekleşen kahvaltı sonrasında gazetecilere konuşma yapan AK Parti Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel şu ifadeleri kullandı. Partinin kuruluş tarihinden beri görev yapıyorum. Artık Ankara’da Samsun’umuz için, Samsun halkına hizmet etmek adına Milletvekili A. Adayı oldum. Aday olurum olmayız bunu bilmeyiz ama bizim amacımız aday olmadığımız takdirde bile halkımıza hizmet etmektir” dedi.

“ASLINDA DEVRİM YAPIYORUZ”

Konuşmasına şu sözlerle devam eden Göksel, “Biz son dönemlerde bu var olan sistemle ilerleyemediğimiz için başkanlık sistemine geçiş yaptık. Başkanlık sistemi ile güçlü millet, güçlü hükümet, güçlü meclis ve güçlü devlet sloganıyla bu işi yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Şimdi aslında biz bu sisteme geçiş seçimini yapıyoruz. Yani ilk defa bir başkan seçeceğiz. İlk defa mecliste yürütme ayrı olacak. Aslında devrim yapıyoruz. MHP lideri Devlet Bahçeli’nin bir çıkışı ile bu seçimler erkene alındı. Ve Cumhur ittifakı denen bir ittifak kurduk. Bu ittifakla beraber bu seçimlere gireceğiz. Tabi her parti kendi içerisinde bir aday çıkarttı. Onların adaylarına ve görüşlerine de sonsuz saygımız var. Kim olursa olsun, vatanına milletine hayırlı işler yapacak ise milletimiz bu doğrultuda kimi seçiyorsa biz ona kabulüz” dedi

“BİR ADAY OLARAK BENDEN BEKLENEN NE?”

Daha sonra Milletvekili olduğu takdirde kendisinden beklenenleri ve yapacakları hakkında bilgi veren Göksel şu şekilde devam etti. “Yapmamız gereken şu. Yapılacak işimiz çok olduğundan plan ve program dâhilinde en önemli unsur yüksek teknoloji ile tanışmamız şart. Türkiye üç tane sanayi devrimini atladı es geçti ve şuan dördüncüsündeyiz mutlaka bunu atlamamamız gerekli. Eğer bunu da atlarsak önümüzdeki yıllar bizi karanlık bekliyor demektir” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.