Ömer Süslü Ve İbrahim Özyer’in son durumu

İYİ Parti Samsun Heyeti’nin Ankara’ya giderken Kırıkkale yakınlarında geçirdiği kaza sonrası yaralanan İl Başkanı Ömer Süslü, Milletvekili Adayları İbrahim Özyer ile Önder Fatih Şenol ve Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Recep Güleroğlu’nun sağlık durumları hakkında resmi açıklama yapıldı

İYİ Parti Samsun Heyeti’nin geçtiğimiz günlerde Ankara’daki Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısına gittiği sırada Kırıkkale yakınlarında geçirdiği trafik kazası sonrası yaralananların sağlık durumları belli oldu. İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

BAŞKAN SÜSLÜ YOĞUN BAKIMDA

“İl başkanımız Ömer Süslü’nün tedavisi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yoğun bakım servisinde devam etmekte olup bilinci yerindedir. El ve kollarında hareket kabiliyeti gelişmeye başlamıştır. Yoğun bakım sürecinde ziyareti kesinlikle yasaktır. Bu konuda ısrarcı olunmaması Eşinin özel ricasıdır.”

ÖZYER’İN KAN DEĞERLERİ NORMALE DÖNDÜ

“Yaralılarımızdan Sayın İbrahim Özyer’in tedavisi Kırıkkale Tıp Fakültesi’nde devam etmekte olup, kan değerleri ve böbrek fonksiyonları normale dönmüş, arada uyanmış, kırıkları için önümüzdeki günlerde ameliyatı düşünülmektedir.”

TEDAVİLERİ SÜRÜYOR

“Milletvekili adayımız, Önder Fatih Şenol’un tedavisi tamamlanmak üzere olup pazartesi için taburcu olması beklenmektedir. Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Recep Güleroğlu için ameliyat gereksinimi duyulmamış, normal tedavisi devam etmektedir. Yaralılarımıza acil şifalar dileriz.”

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.