PES etmiyor!

Formasını kaptıran Yılport Samsunspor’un tecrübeli sağ beki Erhan Kartal’ın pes etmeye niyeti yok. Antrenmanlarda yüzde 100 performansını sahaya yansıtan Erhan, yeniden formayı kapmak için çalışıyor

18.02.2021
A+
A-

Son 2 haftadır 18 kişilik kadronun dışında kalan Yılport Samsunspor’un sağ beki Erhan Kartal, küsmeden çalışmalarına devam ediyor. Antrenmanlardaki performansı ile dikkat çeken tecrübeli futbolcu, pes etmeye niyetinin olmadığını gösteriyor.

HEM FİZİKSEL HEM MENTAL
Formayı tekrar kazanmak için elinden geleni yapan Erhan Kartal, “Alternatifli bir kadromuz var. Herkese sıra gelecek. Ben de kendimi her geçen hafta biraz daha geliştirerek formayı yeniden kazanmak istiyorum. Bunun için de gerek antrenmanlarda yüzde 100’ümü sahaya yansıtarak çalışıyorum gerekse antrenman sonrası iyi dinlenerek kendimi hem fiziksel hem de mental olarak hazırlıyorum” dedi.

‘FORMAMI GERİ ALACAĞIM’
Asla pes etmeyeceğini ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’dan formayı tekrar alacağını belirten Erhan Kartal, “İyi bir takımız. Elbette ben de oynamak Samsunspor’a katkı sağlamak istiyorum. Ancak Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam’ın kararına saygı duyuyorum. Önemli olan takımımızın başarısı ve sezon sonunda ulaşacağımız şampiyonluk. Tüm takım olarak buna kenetlendik. Oynayan oynamayan tüm arkadaşlarımızla sadece şampiyonluğu düşünüyoruz. Görev sırası bana geldiğinde de elimden geleni yapacağım. Bunun için de kendimi sürekli hazır tutuyorum” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.