Samsun Adliyesi’nde KAN bağışı..BAŞSAVCI KILIÇ’TAN TEŞEKKÜR VE ÇAĞRI!

Samsun Adliyesi’nde depremzedeler için düzenlenen kan bağışı kampanyası yoğun ilgi gördü. Katılımcılara teşekkür eden Başsavcı Mehmet Sabri Kılıç, kampanyaya destek çağırsında bulundu

BAŞSAVCI KILIÇ'TAN TEŞEKKÜR VE ÇAĞRI!

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı ve Türk Kızılay Samsun Şubesi iş birliğinde depremzedeler için kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kızılay tarafından Samsun Adliyesi içerisinde kan verme noktası kuruldu. Kampanyaya adliye çalışanları büyük ilgi gösterdi. Savcılar, avukatlar, büro personelleri ve birçok çalışan kan bağışı yaptı.

BAŞSAVCI KILIÇ: YARALILAR KAN BEKLİYOR
Kan bağışı noktasını ziyaret eden Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, “Oradaki insanların konteyner, battaniye, çadıra ihtiyacı olduğu kadar kana da ihtiyaçları var. Çok sayıda yaralı var. Bu yaptığınız kampanya çok anlamlı ve önemli. Ben 17 kişilik ekibimle deprem bölgesinde görev yaptım. Ölüm ve defin işlemlerini gerçekleştirdik. Biz kendi alanımızla ilgili bir hizmet yaptık. Bazı arkadaşlar orada yardım dağıtmada görev aldı. Sırada çok fazla gönüllü meslektaşımız var” dedi.

Kan bağışı kampanyasında Kızılay Samsun İl Başkanı Ahmet Muştu ve Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Muhsin Yıldırım da hazır bulundu. Saat 09.00’da başlayan kan bağışı bugün 17.00’de sona erecek.


İHA

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.