Samsun Valisi, bu kez Salıpazarı’nda uyardı:

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, henüz aşısını yaptırmayan veya tüm dozlarını tamamlamayan vatandaşları bir an önce aşı olmaya davet etti

12.10.2021
A+
A-

Vali Zülkif Dağlı, Salıpazarı İlçesi’ni ziyaret ederek burada aşı çalışmaları ve devam eden projeler hakkında bilgi aldı. Dağlı, burada yaptığı açıklamada, “Aşısını yaptırmayanlar bir an önce aşı olmalı” dedi.

VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ
Salıpazarı’nda ilk olarak kaymakamlığı ziyaret ederek, Kaymakam Burak Öz’den ilçede yürütülen hizmetler ile ilçe genelindeki korona virüs vakaları ve aşılama çalışmalarının son durumu hakkında bilgi alan Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, aşı yaptırmak için aynı binadaki Toplum Sağlığı Merkezi’ne gelenler ile resmi işlemleri için Kaymakamlıkta bulunan vatandaşlarla sohbet ederek, hayırlı günler diledi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından ilçe merkezinde bulunan Fatih Camisi’nin altında yapımı devam eden Cami Gençlik Merkezi inşaatını inceleyen Vali Dağlı, Salıpazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesi ve 15 Temmuz Şehitler Meydanı’ndaki aşı uygulama alanlarını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip, talep ve sorunlarını dinledi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ‘KOLAYLIK’ DİLEDİ
Aşılama çalışmalarını gayretle sürdüren sağlık çalışanlarına kolaylıklar dileyen ve aşı yaptıran vatandaşlara gösterdikleri hassasiyet için teşekkür eden Vali Dağlı, henüz aşısını yaptırmayan veya tüm dozlarını tamamlamayan vatandaşları bir an önce aşı olmaya davet etti. Vali Dağlı daha sonra Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ü ziyaret ederek, belediyenin yürüttüğü çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.