SAMSUN’A GELİYORLAR!

Samsun’da, 22-23-24-25 Haziran tarihlerinde Sheraton Grand Samsun Oteli’nde gerçekleştirilecek olan festivale birbirinden ünlü sanatçılar katılıyor

SAMSUN

Karadeniz’in en büyük festivali için binlerce genç gün sayıyor. Hola Event imzası taşıyan organizasyona Hayko Cepkin’den, Sagopa Kajmer’e, Emir Can İğrek’ten Manga’ya kadar birbirinden ünlü isimler katılacak. 22-23-24-25 Haziran tarihlerinde Sheraton Grand Samsun Oteli’nde gerçekleşecek olan festivalin biletleri ise şimdiden tükenmek üzere.

SAMSUN

‘HERKESİ BU HEYECANA
ORTAK OLMAYA DAVET EDİYORUZ’
Festival ile ilgili bilgi veren Karadeniz Müzik Festivali organizatörü ve Hola Event’in direktörleri Ömer Aydemir ve Ertan Yalçın, Samsun’da unutulmaz bir dört güne imza atacaklarını belirterek, başta gençler olmak üzere tüm müzikseverleri festivale beklediklerini söyledi.

SAYILI GÜNLER KALDI
Festival içeriği hakkında bilgilendirmede bulunan Hola Event’in direktörleri Ömer Aydemir ve Ertan Yalçın, “Samsun’da müziğe ve eğlenceye doyacağımız ana sayılı günler kaldı. Her müzik zevkine hitap eden birbirinden değerli gruplar, sanatçılar Samsun halkının misafiri olacak. Karadeniz’in en büyük ve en eğlenceli festivaline ev sahipliği yapmak bizler için çok heyecanlı ve gurur verici. Herkesi bu heyecana ortak olamaya ve eğlenceni tadını çıkarmaya davet ediyoruz” dedi.

SAGOPA, PİNHANİ, HAYKO CEPKİN…
Festivalde Samsunlu rap sanatçısı SagopaKajmer başta olmak üzere birbirinden değerli grupların ve şarkıcıların sahne alacağını da sözlerine ekleyen Aydemir ve Yalçın, festival programı ile ilgili şu bilgileri verdi:

“Festivalin ilk günü olan 22 Haziran’da Mert Kıyak, Mavi Gri, Motive, Pinhani ve Emir Can İğrek sahne alacak. 23 Haziran’da Vals, Niyazi Koyuncu, Demir Demirkan, Fatma Turgut ve Manga, 24 Haziran’da Random, Mary Jane, Yaşlı Amca, Adamlar ve Hayko Cepkin; 25 Haziran’da ise Munchies, Selçuk Balcı, Dedublüman, Madrigal ve Samsunlu rapçi Sagopa Kajmer sahnede olacak. Muhteşem geçecek 4 güne herkesi davet ediyoruz. Eğlenceye, müziğe doyacağız.”

Sibel TOPAL

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.