Samsun’da COVİD 19’A rağmen muhteşem kutlama

Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirlerle  bu yıl ki 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı  kutlamalarında ”Evde kal” çağrılarına uyan vatandaşlar, Samsun İlkadım Belediyesinin düzenlediği muhteşem kutlamayla  evlerinin balkon ve pencerelerine çıkarak hep birlikte tek yürek oldu. 

20.05.2020
A+
A-
COŞMAYAN , COŞTURULMAYAN CADDE, SOKAK  EV  KALMADI
Samsun İlkadım Belediyesi Başkanlığınca düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinde başta Başkan Necattin Demirtaş olmak üzere tüm belediye ekipleri kendi sınırları içerisinde bulunan cadde sokak ve evleri bando ve gösteri ekibinin marş ve gösterileriyle coşturdu. İlkadım Belediyesi Bando ekibinin çaldığı coşkulu marşlarla  evlerinin balkon ve pencerelerine  çıkan  yüzlerce Samsun’lu Başkan Demirtaş’a  ve tören kortejine  sevgi gösterisinde bulundu.
SICAĞA VE KORONAYA RAĞMEN TEK YÜREK
Tören kortejinde tüm sağlık tedbirlerini alarak yerini alan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve beraberindekiler balkon ve pencerelere akın eden vatandaşları selamlayarak bayramlarını kutladı. Başkan Demirtaş ve İlkadım Belediyesi ekipleri sıcağa ve Korona’ya rağmen evlerinde bulunan vatandaşlarla adeta tek yürek oldu ve  kutlamalarda takdir toplayan enstantanelere imza attı.
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.