SAMSUNLULAR DÜĞÜNDE BULUŞTU

Samsun Dernekler Federasyonu(SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş’ın oğlu İstanbul Termeliler Derneği(TERDER) Genel Başkanı Uğur’u evlendirmenin mutluluğunu yaşadı

İstanbul’da faaliyet gösteren SADEF’in Genel Başkanı Yıldırıy Baş’ın oğlu, TERDER Genel Başkanı Uğur Baş, hayatını Melisa Kilis ile birleştirdi. İstanbul’daki rüya gibi düğün, Samsunluları bir araya getirdi.

NİKAHI BAŞKAN ÖZTEKİN KIYDI
Sarıyer’deki Orman Bahçe Kır Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğün şöleni, nikah töreni ile başladı. Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’in kıydığı nikah törenine TBMM İdare Amiri Ak Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, siyasi parti ve sivil toplum örgütleri temsilcileri, iş insanları, davetliler ile genç çiftin yakınları ve sevenleri katıldı.

DAVETLİLER KONSER İLE COŞTU
Samsunlu ses sanatçılı Şeyda Karadeniz ile saz ustası Rahmi Aydın’ın konseri ile çoşan davetliler gece boyunca eğlenme fırsatı buldu. Damat Uğur Baş, ‘Zeybek’ oyunu ile geceye damga vurdu. Oğlunu evlendirmenin mutluluğu ve heyecanı içerisinde olduğunu söyleyen SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, “Bu heyecanımızı, mutluluğumuzu bizimle bu gece paylaşan tüm dostlarımıza, sevenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.