SAMSUNLULAR SOKAKTA!

Kahramanmaraş Elbistan’da meydana gelen depremin etkisi Samsun’da yine hissedildi. Gece saat 04.30 sularında Samsun şiddetli şekilde sallanırken 13.27’de bir kez daha sallandı

SAMSUNLULAR SOKAKTA!

Samsun, dün gecenin ardından bugün öğle saatlerinde bir kez daha şiddetli bir şekilde sarsıldı. Kahramanmaraş ili Elbistan İlçesi’nde saat 13.24’te 7,6 büyüklüğünde meydana gelen deprem, Samsun’da da hissedildi. Vatandaşlar tedbir amaçlı sokaklara döküldü.

SAMSUNLULAR SOKAKTA!

SAMSUN’DA DA ETKİSİNİ SÜRDÜRÜYOR
Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin etkisi Samsun’da yine hissedildi. Gece saat 04.30 sularında Samsun şiddetli şekilde sallanırken 13.30 sularında yine deprem yaşandı. Vatandaşlar tedbir amaçlı sokaklara döküldü. Türkiye’nin doğusunda şiddetli deprem büyük yıkımlara yol açarken deprem Samsun’da da etkisini gösteriyor. Gece saatlerinde depremin etkisiyle avizeler beşik gibi sallanırken saat 13.27’de bu kez Kahramanmaraş Elbistan’daki deprem nedeniyle Samsun yine sallandı.

AVM, OKUL VE KAMU BİNALARI TAHLİYE EDİLDİ
Saat 13.24’te Kahramanmaraş’ta yine büyük bir deprem meydana geldi. 7.6 büyüklüğünde yaşanan deprem Samsun’u da etkileyerek beşik gibi salladı. Vatandaşlar korku ve panik ile apartmanları terk ederken AVM, okul ve kamu hizmeti veren binalar ise acele ile tahliye edildi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.