Samsunspor Başkanı’ndan nokta: ‘ARTIK BİTTİ!..’

Samsunspor’da Başkan Yüksel Yıldırım, “Artık transfer sürecini kapattık. Menajerler bir çok ismi gündeme getiriyor. Bizim kadro derinliğimiz oluştu. Yolumuz Süper Lig” dedi

Samsunspor Başkanı'ndan nokta: 'ARTIK BİTTİ!..'
21.02.2023
A+
A-

Yılport Samsunspor‘da Başkan Yüksel Yıldırım, samsunşehirgazetesi.com’a açıklamalarda bulundu. Başkan Yıldırım, özellikle transfer dosyasını kapattıklarını söyledi.

KADRO DERİNLİĞİMİZ VAR
Bazı menajerlerin Samsunspor üzerinden reklam yaptıklarını ifade eden Yüksel Yıldırım, “Transferde defteri kapattık. Kadro derinliğimiz var, hocamıza ve ekibine güveniyoruz. Samsunspor olarak hedefimiz sezon sonu Süper Lig’de olmak. İcra kurulunda yer alan arkadaşlarımız gereken özveriyi gösteriyor” dedi.

ARTIK SÖZ FUTBOLCULARDA
Liglere verilen aranın 3 Mart tarihinde sona ereceğini hatırlatan Yüksel Yıldırım, gelinen süreçte özellikle transfer noktasında üzerlerine düşeni yaptıklarına inandığını söyledi. Yıldırım, “Aksayan bölgelere gerekli takviyeler yapıldı. Artık söz futbolcularımızda ve teknik heyetimizde olacak. Çok büyük acılar yaşandı, yaşanıyor ancak hayat da devam ediyor. Bugüne kadarki çabalarımızın karşılıksız kalmasını istemiyoruz. Bu takımın yeri Süper Lig’dir. Bu özlemi bu sezon dindireceğimize inanıyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.