‘SAMSUNSPOR SEVGİSİ NEYİ EMREDİYORSA…’

Samsunspor’un eski başkanı İsmail Uyanık, Yüksel Yıldırım’ın, ‘takımı satışa çıkardığı’na dair açıklamalarına yanıt verdi

Samsunspor'un eski başkanı İsmail Uyanık, Yüksel Yıldırım'ın, 'takımı satışa çıkardığı'na dair açıklamalarına yanıt verdi

Samsunspor‘un efsane başkanı İsmail Uyanık, Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım’ın, “Kulübü satmaya hazırım. İndirim de yaparım” sözlerine yanıt verdi. Uyanık, “Eğer gerçekten satacaksa bizim bunu almamız lazım. Samsunspor sevgisi bize neyi emrediyorsa onu yaparız” dedi.

 Samsunspor'un eski başkanı İsmail Uyanık, Yüksel Yıldırım'ın, 'takımı satışa çıkardığı'na dair açıklamalarına yanıt verdi

‘YÜKSEL BEYLE ASLA BİR ARAYA GELMEM’
Kendisiyle ilgili zaman zaman, özellikle sosyal medyada yeniden Yüksel Yıldırım ile bir araya gelinerek ortak çalışması yönünde isteklerin olmasını değerlendiren İsmail Uyanık, “Beni tanıyan, bilen arkadaşlarım var. Beni asla satmayan arkadaşlarım. Benim bu saatten sonra Yüksel bey ile herhangi bir işin içinde olmak gibi bir durumum asla olmaz. Bu yüzden bu tarz talepte bulunan, beni seven iyi niyetli taraftarlarımızdan, böyle bir şey istememelerini rica ediyorum. 1.5 yılda herkes birbirini tanıdı, herkes kendi yoluna gidiyor” diye konuştu.

KIRGIN OLDUKLARIM, İÇİME ATTIKLARIM...
Yüksel Yıldırım’ı 2 kez televizyonda canlı yayına davet ettiğini hatırlatan İsmail Uyanık, “2 davetimi de kabul etmedi. Ben de onunla ilgili olan, kırgınlığım olan, içime attığım, bana haksızlık yapıldığını düşündüğüm bir çok konuda bunları dillendirme şansımı kaybettim. Zaman öyle bir şey ki her şeyi gösteriyor. Neyin, neden, nasıl olduğunu” ifadelerini kullandı.

‘VEBAL DOĞRUDUR AMA PİŞMAN DEĞİLİM’
Yüksel Yıldırım’ın, “İsmail Uyanık’ın da vebali var” sözlerine de değinen İsmail Uyanık, “Vebal doğrudur. Yalnız yaptığım işten pişman değilim. Yüksel beyin 4 senedir kendisi ve yönetim şekliyle ilgili anlattığı yüksek tandastaki vizyoner, bütün şirketlerini iyi yönetmek, şeffaf yönetmek gibi kendi meziyetlerini sıraladığı bir ortamda gelinen nokta bu ise, en çok zarar gören kendisidir. Bizim her şeyin iyi olmasını istemekten ve seviyeli eleştiriden başka bir talebimiz, hareketimiz olamaz” dedi.

‘EĞER GERÇEKTEN SATACAKSA…’
Efsane başkan İsmail Uyanık son olarak, Yüksel Yıldırım’ın kulübün satışıyla ilgili sözlerini değerlendirdi. Uyanık, şunları söyledi:

“Yüksel bey satışa çıkarırsa, bizim bunu almamız lazım. Ben kendi adıma buna önderlik edecek çalışmalarımı yapıyorum. Ama Yüksel bey ciddiyse, gerçekten satacaksa.. Biz samsunspor taraftarıyız, armanın gönüllüsüyüz, taraftar olarak da başkan olarak hizmet veririz. samsunspor sevgisi bize neyi emir ediyorsa, koşarak severek o vazifeyi yaparız.”

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.