‘SIRA DIŞI’ KONSER!

Henüz 11 yaşında olan çocuk piyanist Yiğit Yüksel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında ‘Kurtuluş 1919’ temalı piyano resitaliyle Samsunlu sanat severlerle buluşacak

Samsun Devlet Opera ve Balesi(SAMDOB) Atatürk Kültür Merkezi, 17 Mayıs Salı akşamı sıra dışı bir konsere sahne olacak. Henüz 11 yaşında olan çocuk piyanist Yiğit Yüksel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında sanat severlerle buluşacak ve ‘Kurtuluş 1919’ temalı bir piyano resitali verecek.

İLK KONSERİNİ VERECEK
İlk profesyonel konserine çıkacak olan Yiğit Yüksel, büyük heyecan yaşadığını belirtti. 2 aydan bu yana konser için çalıştığını ifade eden Yiğit Yüksel, ilk konserini 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında vermek istediğini, konserin temasının da bu nedenle ‘Kurtuluş 1919 olduğunu söyledi.

BİLETLER SATIŞA ÇIKTI
SAMDOB Atatürk Kültür Merkezi Aydın Gün Salonu’nda gerçekleştirilecek Yiğit Yüksel Piyano Resitali saat 20:00’da başlayacak. FIFTY FIVE EVENT tarafından organize edilen konserin biletleri www.biletinial.com sitesi üzerinden 100,00 TL karşılığı satışa çıkarıldı.

Sibel TOPAL

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.