SÖZ, HALKIN!

Samsun’da, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kazımkarabekir Mahalle sakinleri ve semt pazarcı esnafı ile bir araya gelerek problem ve taleplerini dinledi

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kazımkarabekir Mahalle sakinleri ve mahallede kurulan pazar esnafı ile bir araya geldi. Demirtaş, “İlçemizin her sorununu birlikte çözeceğiz” dedi.

MAHALLE HALKI BARİYER İSTEDİ
Yıldıray Çınar Kültür Merkezi konferans salonunda korona virüs tedbirleri doğrultusunda yapılan toplantıda santral yanı pazar esnafı sorunlarını dile getirerek Başkan Demirtaş’tan çözüm talep etti. Mahalle sakinleri ise mahalle girişlerine araçlarını hızlarını kesmek ve oluşabilecek kazaların önüne geçmek adına bariyer konulmasını istedi.

‘HEP BİRLİKTE, KONUŞARAK’
Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ”İlçemizdeki bütün sorunları en az seviyeye düşürmek için ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana, ilçemiz ile ilgili bütün sorunlarımızı ele aldık ve çalışmalarımıza başladık. Allah’ın izni ile ilçemiz ile ilgili hiçbir sorun kalmayacak. Siz değerli esnaflarımız ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunarak, ilçemizin sorunlarını hep birlikte konuşarak çözeceğiz” dedi.

İLKADIM’A MODERN PAZAR YERLERİ
Pazar esnafının ve vatandaşların taleplerini değerlendiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “İlçemizdeki pazar yerlerine ait beklentilerin farkındayız. Vatandaşımızın, esnafımızın görüş ve düşüncelerine değer veriyoruz. Burada sizlerle bir araya gelerek gerek esnafımızın gerekse vatandaşımızın daha iyi koşullarda yaşamını sürdürmesi için çalışıyoruz. Vatandaşlardan gelen şikâyetleri gidermek ve sizlerin istek ve taleplerinizi ortak bir noktada çözüme kavuşturmak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Programa Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Muhammet Yazıcı ile İlkadım Belediyesi Zabıt Müdürü Şeref Sarı da katıldı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.