‘SÜPER LİG’E ÇIKACAĞIZ!..’

Samsunspor’u ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Süper Lig’e çıkacağız” dedi

'SÜPER LİG'E ÇIKACAĞIZ!..'

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Samsunspor Kulübü’nü ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Demirtaş, şehrin markası olan Samsunspor’a Süper Lig yolunda başarılar dileyerek, “Sezon sonunda layık olduğumuz Süper Lig’e çıkacağız” dedi.

'SÜPER LİG'E ÇIKACAĞIZ!..'

‘SİZLERİ ŞİMDİDEN KUTLUYORUM’
Samsunspor’un bu sezon sonunda uzun yılların özlemi olan Süper Lig’e kavuşacağına inandığı söyleyen Demirtaş, “Takımımızın bugüne kadar ortaya koyduğu performans hepimizde büyük heyecan yarattı. O büyük özlemin artık sona ereceğine olan inancımız arttı. Futbolcularımızı, teknik heyetimizi, siz değerli yöneticilerimizi şimdiden kutluyorum” diye konuştu.

Ziyarete Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Başkanvekili ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen, Genel Müdür ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır, Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar, Eğitim ve Sosyal Projeler Sorumlusu ve Samsunspor Kulübü Basketbol Takımı Başkan Vekili Arzu Uslu, Yönetim Kurulu Üyeleri İlknur Damla Beytekin ve Sedat Uygun katıldı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.