SÜRPRİZ KUTLAMA!

Samsun 19 Mayıs Gençlik Kampı’nın konukları, Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’na sürpriz doğum günü partisi düzenledi

Türkiye’nin en modern tesislerinden biri olan, 19 Mayıs Dereköy Gençlik Kampında gençler günlerini dolu dolu geçiriyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı kampta Türkiye’nin dört bir yanından binlerce genci ağırlanıyor.

BİR KARDEŞLİK İKLİMİ
Şehir merkezine 33 km uzaklıkta olan 19 Mayıs Dereköy Gençlik Kampı yeşil doğası ve mavi deniziyle Türkiye’nin birçok ilinden gelen gençlerin “#BirKardeşlikİklimi” adı altındaki buluşmalarına ev sahipliği yapıyor.

8 İLDEN 105 GENÇ
Pandemi kuralları çerçevesinde 2. dönem 12-13 yaş kız grubunu ağırlayan kampta; Bursa, Yalova, Bolu, Zonguldak, Düzce, Kars, Ardahan ve Iğdır’dan toplam 105 genç serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmek için bir araya geldi. Kampta kalan gençler liderler eşliğinde, el sanatları, tiyatro, müzik, halk oyunları, deniz ve havuz aktiviteleri, spor aktiviteleri, şehir gezileri, voleybol, basketbol, tenis, badminton, mini futbol, masa tenisi gibi branşlarda hünerlerini sergileyerek eğleniyor.

Kampa ziyaret gerçekleştiren Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, kahvaltı organizasyonunda gençlerle bir araya gelerek sohbet etti. Ardından Kasapoğlu, gençler ve liderler ile uçurtma şenliğinde uçurtma uçurdu. Doğum gününe denk gelen kamp ziyaretinde Kasapoğlu, ayrıca bir sürprizle de karşılaştı. Gençler, hazırladıkları sürpriz parti ile İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun doğum gününü kutladı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.