TAM DESTEK!

Samsun’da Kavak Dernekleri Federasyonu(KADEF) Gençlik Kolları üyeleri, ziyaret ettikleri İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a tam destek verdi

Samsun’da KA-DEF Başkanı Bayram Erişgin, beraberinde Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuklar açıklamalarıyla Başkan Demirtaş’a moral verdi.

KADİM İLKADIM’IN GÜZEL İNSANLARI
Federasyonun çalışmaları hakkında bilgi veren Bayram Erişgin’in konuşmasının ardından bir açıklamada bulunan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Kadim İlkadım şehrinin güzel insanları ve hemşerilerimiz ülkemize, ilimize ve ilçemize her daim katma değer katan sosyal, kültürel, siyasal anlamda da bizlerin önemsediği bir topluluktur. Ayrım ve ötekileştirme yapmadan bu şehir için elini taşın altına koyan tüm hemşehri dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarını önemsiyoruz. Hepimiz aynı geminin içerisindeyiz, farklı farklı görüşlerde olsak bile ülkenin bölünmez bütünlüğü bizler için önemlidir” dedi.

“Sizleri yakından tanıyan bir kişi olarak şahsınızın, ilçesinde yaşayan her kesimi kucaklayan bir yönetim anlayışıyla mücadelenizi çabanızı görüyor ve takdir ediyoruz diyerek söz alan KADEF Gençlik Kolları Başkanı Adem Sekmenoğlu ise, “Rabbim sizlere güç kuvvet versin, özellikle nüfusumuzun yoğun olduğu İlkadım ilçesine yaptığınız ve yapacağınız hizmetler için teşekkür ederiz başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.