TECRÜBE PAYLAŞIMI!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret ederek tecrübe paylaşımında bulundu

11.02.2022
A+
A-

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ağırladı. Başkan Demir, konuk başkanı Samsun-Çarşamba Havalimanı’nda karşıladı. Daha sonra iki başkan belediye binasına geçti.

AKTAŞ: SAMSUN’UN SİNERJİSİ GÜZEL
İki başkan şehirlerine özgü hediyeleri birbirine takdim etti. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Samsun’da belediye tarafından yürütülen çalışmalardan övgü dolu sözlerle bahsetti. Aktaş, “Samsun, Karadeniz’in en büyük şehri. Bir mihenk taşı. Ciddi kentsel dönüşüm çalışmaları var, trafik projeleri var. Özellikle belediyenin kendi imkanlarıyla minimum maliyetle yaptığı çalışmalar dikkat çekici. Güzel bir sinerji var burada. Başkanımızı tebrik etmek istiyorum” dedi.

DEMİR: TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞIYORUZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise, Başkan Aktaş’ı Samsun’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Demir, “Bursa’da çok sayıda Samsunlu yaşıyor. Başkan Aktaş dolayısıyla çok sayıda hemşerimize de hizmet sunuyor. Belediye çalışmalarımız da bazı alanlarda benzerlikler konusu. Karşılıklı tecrübelerimizi paylaşıyoruz” İfadelerini kullandı.

2 başkan yapımı devam eden projelerle ilgili inceleme yaptı. Başkan Demir tanıtım merkezinde projelerini anlattı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.