DEV ROTASYON!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılması beklenen ‘rotasyon’ nihayet gerçekleşti. Samsun’da bazı ilçe milli eğitim müdürlüklerine atama yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uzun zamandır yapılmayan ‘rotasyon’, nihayet gerçekleşiriliyor. Bu kapsamda Samsun’da da bazı ilçelere ‘milli eğitim müdürleri’ ataması yapıldı. Terme İlçe Milli Eğitim Müdürü Özer Ersoy, İlkadım’a atandı.

ZAHİT KÖSEOĞLU CANİK’E
MUSTAFA UZUNLAR TEKKEKÖY’E
Milli Eğitim Bakanlığı’ndan edinilen bilgiye göre yapılan son değişikliklerle Emine-Ahmet Yeni Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi Müdürü Zahit Köseoğlu Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu. Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar ise Tekkeköy’e ‘müdür’ olarak atandı.

ÖZER ERSOY, İLKADIM İLÇE
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
Cemal Yeşilyurt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Rahman Köse de Terme İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine getirildi. Terme’de 2014 yılından bu yana İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Özer Ersoy ise İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu.

Ayrıca, Ayvacık İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü’ne getirilen İsmail Yiğit, Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Serhat Murat Karagöl getirildi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.