Tokat’ta cinayet…GENÇ KADIN İÇİN KARAR!

Tokat’ta eski nişanlısını öldüren F.G. isimli kadının cep telefonu ve Kent Güvenliği Kameralarının incelenmesi için dava ileri bir tarihe ertelendi

Tokat'ta cinayet... Eski nişanlısını öldürmüştü GENÇ KADIN İÇİN KARAR!

Tokat‘ta Ağustos ayında meydana gelen olayda eski nişanlısı Ahmet Batuhan Yıldız’ı (27) tabanca ile vurarak öldüren ve kız arkadaşı E.D.’yi (26) yaralayan F.G. (24) Ağır Ceza Mahkemesinde 2’nci kez hakim karşısına çıktı.

MAHKEMEDE GERGİNLİK
‘Tasarlayarak adam öldürme’ suçundan yargılanan genç kadınla birlikte Ahmet Batuhan Yıldız’ın ailesi ve avukatı duruşmada hazır bulundu. Mahkemede sanık F. G. bazı ithamlarda bulunarak kendini savundu. Öldürülen gencin ağabeyi O.Y ise ithamları reddederek genç kadından şikayetçi olduğunu söyledi. Bu sırada O.Y ile sanık avukatı arasında gerginlik yaşandı.

Ahmet Batuhan YILDIZ

GÜVENLİK KAMERALARI İNCELENECEK
Sanığın avukatları müvekkilleri ve maktulün telefonlarını incelenmesini talep etti. Delil dosyası içinde bulunan sanığın cep telefonun parmak izi ile açılabileceği, maktulün ise cep telefonun şifresi olmadığından açılamadığı beyan edildi. Mahkeme, sanık F.K’nın tutukluluğunun devamına, kent güvenlik kameraları, sanığın cep telefonun incelenmesi talebi üzerine davayı 05 Mayıs 2023 tarihine erteledi.

TOKAT’I SARSAN CİNAYET
Olay, Çeçenistan Caddesi’nde meydana geldi. F.G. eski nişanlısı Ahmet Batuhan Yıldız (27) ile kız arkadaşı E.D.’ye (26) tabanca ile ateş açtı. Açılan ateş sonucu Yıldız ile arkadaşı E.D. yaralandı. Yaralılardan Ahmet Batuhan Yıldız, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı.
İHA

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.