TRAMVAY ÜCRETSİZ!

Samsun Büyükşehir Belediyesi TEKNOFEST boyunca tramvayları ücretsiz yaptı. Tramvaylarla Tekkeköy İstasyonu’na kadar gidecek olan vatandaşlar buradan da yine ücretsiz olarak TEKNOFEST alanına ulaştırılacak

Samsun’da yarın kapılarını açacak TEKNOFEST için son hazırlıklar yapıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi vatandaşların TEKNOFEST alanına ulaşımını ücretsiz sağlayacak.

ÜCRETSİZ RİNG DE SAĞLANACAK
30 Ağustos – 4 Eylül arası tramvaylar ücretsiz hizmet verecek. Ayrıca Tekkeköy Tramvay İstasyonu’ndan Çarşamba Havalimanı’na da aynı şekilde ücretsiz ring sağlanacak. Sefer saatlerinin de yolcu yoğunluğuna göre ayarlamasının yapılacağı ifade edildi.

BAŞKAN DEMİR’DEN AÇIKLAMA
“Vatandaşlarımızın festival coşkusunu trafik ve otopark derdi olmadan kolay ve konforlu yaşayabilmeleri için ulaşım hizmetinde aksamaya yer vermeyeceğiz” diyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Belirlenen lokasyonlardan festival alanına gün boyunca ücretsiz ring seferleri düzenlenecek. Bunun dışında tramvaylarımız da TEKNOFEST süreci boyunca vatandaşlarımıza ücretsiz olarak hizmet verecek. Dünya çapında ses getiren bu organizasyona Samsun olarak en güzel şekilde ev sahipliği yapacağız” açıklamasında bulundu.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.