TÜGVA Samsun, AK Parti’de

TÜGVA Samsun İl Yönetimi, AK Parti İl Başkanlığı görevine atanan Hakan Karaduman’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi

30.01.2018
A+
A-

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Samsun İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri İl Başkanlığı görevine atanan Avukat Hakan Karaduman’ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. AK Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarette TÜGVA İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. TÜGVA adına, İl Başkanı Avukat Hakan Karaduman’a görevinde başarılar dileyen İl Temsilcisi Durmuşoğlu, “Sayın Karaduman’ın dinamizmi ve enerjisi bize ufuk verdi. Allah yolunu açık etsin.” dedi.

MİSYON VE HEDEFLERİMİZ…

TÜGVA’nın tek amacının tüm gençliği hiçbir ayrım gözetmeden kucaklamak, onların gelecek nesillere donanımlı, milli ve manevi duygularla emin adımlarla ilerlemelerine yardımcı olmak olduğunu söyleyen Durmuşoğlu, “Çalışmalarımızla eller birleşiyor, gönüller perçinleşiyor. Vakıf olarak özellikle eğitim başta olmak üzere, öğrencilerimize her türlü imkanı sunmaya çalışıyoruz. Hiçbir beklenti olmadan var gücümüzle, genel merkezimizin direktifleri, misyonlarımız, hedeflerimiz doğrultusunda sahada çalışıyoruz. Tabi bu çalışmaları yürütürken birçok desteklerde alıyoruz. Şehrimizin önemli temsilcilerinin bizlerin yanında olduğunu görmek, daha şevkle çalışmamıza katkı sağlıyor. Avukat Hakan Karaduman, gençliğin içinde yetişmiş ve gençliğe değer veren bir isim. Görevinin hayırlı olmasını, başarılarının devamını temenni ediyoruz” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Karaduman ise, gençliğin kendileri için vaz geçilmez olduğunu belirterek, parti olarak da her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. Gençliğe parti içerisinde her kademene görevler verildiğine vurgu yapan Karaduman, “Gençlik bizim teminatımızdır” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.